Seminaria

Sentinel LDK to najnowszy pakiet narzędzi do zabezpieczania aplikacji oraz tworzenia i zarządzania licencjami. Tutaj możesz zapoznać się jak działa oprogramowanie Sentinel oraz jak prosto i szybko zabezpieczyć swoją aplikację. W tym dziale będziemy prezentować filmy instruktażowe pokazujące działanie systemu.
W imieniu firmy SafeNet zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym seminarium on-line 'Maksymalne zabezpieczenie oprogramowania: wykorzystanie najnowszej technologii w narzędziach kopertujących Sentinel Envelope'

Sentinel Envelope umożliwia automatyczne 'opakowanie' plików, co zapewnia silną ochronę przed technikami inżynierii rewersyjnej, a także dostarcza mechanizmy anty-debuggingowe, szyfrowanie plików, zaciemnianie kodu aplikacji utrudniające złamanie zabezpieczeń. Dzięki temu algorytmy, tajemnice handlowe, profesjonalne know-how zawarte w oprogramowaniu są zabezpieczone przed hackerami.

Temat: 'Maximum protection for your software: the new technology behind Sentinel Envelope'

Czas trwania: 1 h

Prowadzący: Adam Denyer-Hampton, Pre-Sales konsultant z firmy SafeNet

Język seminarium: angielski
A BrightTALK Channel

Customer Usage and Insight - paving the road to optimized cloud-based business models

Zapraszamy w imieniu firmy SafeNet, do wzięcia udziału w darmowym seminarium on-line dla twórców/wydawców oprogramowania, zainteresowanych optymalizacją obsługi klientów w chmurze.

Holger Kisker, czołowy analityk Forrest Research omówi na przykładzie wyników badań, dlaczego pozyskanie i analiza informacji o tym, kto, dlaczego i jak wykorzystuje oferowane oprogramowanie jest kluczem do sukcesu w chmurze.

Czas trwania:                 1 h 

Prowadzący:                    Holger Kisker, analityk Forrest Research

Język seminarium:         angielski

A BrightTALK Channel

Improving Customer Experience Through Licensing & Entitlement Management

Czas trwania:      1 h        

Prowadzący:     Bastiaan Van Dorsten, Pre-Sales Consultant, SafeNet

Podczas prezentacji Bastiaan Van Dorsten przedstawi sposoby, w jaki wydawcy oprogramowania wykorzystując narzędzia do licencjonowania i zarządzania uprawnieniami do oprogramowania, mogą skutecznie wpłynąć na podniesienie jakości obsługi klientów i osiągnąć sukces.

p>link

A BrightTALK Channel


Logowanie