O Firmie

Tworzymy nowoczesny, najwyższej jakości System Informacji Przestrzennej GEO-INFO. Jesteśmy dystrybutorem systemów zabezpieczających oprogramowanie i własność intelektualną firmy Aladdin. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które zaspokoją nawet najbardziej zaawansowane potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

System Informacji Przestrzennej GEO-INFO

SIP GEO-INFO powstał w 1991 roku na zlecenie Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. i jest najlepszym, najstarszym i jedynym w pełni obiektowym systemem do prowadzenia numerycznych zasobów mapy wielkoskalowej i mapy topograficznej (TBD) w kraju. Obecnie liczba wdrożeń Systemu GEO-INFO przekroczyła 1100 licencji, funkcjonujących przede wszystkim w ponad stu ośrodkach administracji samorządowej i państwowej, w tym w wielu dużych miastach, m.in.: Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Szczecinie, Świnoujściu, Lesznie, Opolu, Kielcach, Radomiu, Piotrkowie Trybunalskim, Koninie, Stargardzie Szczecińskim, Bielsku-Białej, Kędzierzynie-Koźlu, Jeleniej Górze, Nowej Soli, Pile i Kaliszu i innych.

W województwach: wielkopolskim, opolskim oraz w większej części województw lubuskiego i zachodniopomorskiego System GEO-INFO został ustanowiony, jako standard geodezyjnego zasobu numerycznego.

Wróć do strony głównej

Logowanie